A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Благодатненська селищна рада
Волноваського району

продаж алкогольних напоїв військовим

Дата: 17.09.2020 11:29
Кількість переглядів: 51

Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 27.03.2015 року № 115 «Про встановлення заборони щодо продажу алкогольних та слабоалкогольних напоїв» (із змінами) (далі – розпорядження) на території Донецької області заборонено продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних та слабоалкогольних напоїв, вин столових (далі – алкогольні напої) особам у військовій формі чи таким, які мають очевидні ознаки, що свідчать про проходження ними військової служби та наявності інформації, що свідчить про причетність особи до Збройних Сил України, чи інших військових формувань, передбачених законодавством.

Незважаючи на вжиті заходи, які спрямовані на попередження вчинення правопорушень серед військовослужбовців, на даний час продовжують мати місце випадки вживання військовослужбовцями алкогольних напоїв.

На адресу облдержадміністрації надходять листи від Штабу операції об’єднаних сил щодо наявності фактів продажу суб’єктами господарської діяльності алкогольних напоїв військовослужбовцям Збройних Сил України.
Слід зазначити, що продаж алкогольних напоїв військовослужбовцям під час виконання ними службових обов’язків може створити напружену соціально-психологічну ситуацію серед мешканців області та призвести до травматизму та загибелі як серед військовослужбовців, так і серед цивільного населення.

Для врегулювання зазначеного питання суб’єктам господарської діяльності, які здійснюють реалізацію алкогольних напоїв тримати на постійному контролі та не вчиняти на території селищної ради продаж алкогольних, слабоалкогольних напоїв, пива тощо особам у військовій формі чи таким, які мають очевидні ознаки, що свідчать про проходження ними військової служби та наявності інформації, що свідчить про причетність особи до Збройних Сил України, чи інших військових формувань, передбачених законодавством.

Звертаємо увагу, що у разі порушення правил продажу алкогольних напоїв військовим, передбачена адміністративна відповідальність (ст. 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення).

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора